01 program

 

02 program

 

03 program

Przygotowaliśmy program, który ZAWASZE dostosowany jest do wieku grupy!

Dwie godziny pełne wrażeń!

Zobacz jak można je wykorzystać:

Na początek wspólnie z dzieciakami rozkładamy indiański namiot tipi. Pełne bezpieczeństwo zapewnione!

Idziemy zwiedzać wioskę, indiański cmentarz i szałas ceremonialny inipi.

Malujemy twarze, a nasi goście przeistaczają się w dzielnych wojowników.

Odwiedzamy tipi z eksponatami, a z każdym z nich łączy się jakaś opowieść. Mamy koszule, mokasyny, pióropusze, które można przymierzyć i wszystko, co stanowiło wyposażenie indiańskiego domu. Pokażemy Ci bizona, posłuchasz legendy o łapaczu snów, a nawet będzie okazja pogrania na indiańskich instrumentach.

Kolejna część spotkania to plac zabaw, na którym można popróbować sił w indiańskich kręciołkach, rzucie lassem, strzelaniu z łuku, biegu na potrójnych nartach, rzucie na rogi bizona, torze przeszkód, równoważni Szoszonów i meczu w bizonie jądra (dla uczestników powyżej 10 roku życia). Całemu spotkaniu towarzysz humor i dobra zabawa.

 

OGNISKO I KIEŁBASKI

Po skończonym programie grupa może skorzystać z ogniska (palenisko nie jest zadaszone) i upiec PRZYWIEZIONE PRZEZ SIEBIE kiełbaski. Nie ma dodatkowych opłat. Po skończonym programie zwołujemy grupę, przechodzimy do ogniska, dziękujemy za spotkanie i pozostawiamy wycieczkę wyłącznie pod opieka wychowawców.

 

SKLEPIK Z PAMIĄTKAMI

Na zakończenie naszego spotkania, proponujemy odwiedziny w sklepiku z pamiątkami o wartości od 1 zł – 15 zł. Są to m.in. naszyjniki, łapacze snów, bransoletki, piórka, przypinki do włosów itp.

 

ZALECENIA

Zalecamy strój luźny, sportowy. Aktywne uczestnictwo dzieci w grach i zabawach ruchowych może też skutkować zabrudzeniem odzieży. Ubranie powinno być dostosowane do temperatury panującej na zewnątrz - w razie chłodnej lub deszczowej pogody prosimy o zabranie cieplejszej odzieży (kalosze, kurteczki).

 

UCZESTNICY WYCIECZEK

Dbamy o to, aby w czasie trwania programu na terenie wioski znajdowała się tylko jedna wycieczka! Nie prowadzimy zajęć z żadną inną grupą równolegle, gdyż chcemy zająć się wyłącznie Państwa podopiecznymi.
Minimalna ilość uczestników: 25 osób.
Maksymalna ilość uczestników: 100 osób.
Minimalny wiek dziecka: 4 lata.

 

OFERTA WYJAZDOWA

Istnieje możliwość przyjazdu do Państwa placówki. Szczegóły uzgadniamy telefonicznir. Oferta aktualna cały rok! Obsługujemy również zielone szkoły, półkolonie, kolonie, zajęcia podczas ferii. Zaproś nas na żywą lekcje historii do swojej klasy!

 

Dojazd do wioski

ul. Bratków

Dzielnica: Cezarówka Dolna

Jaworzno, woj. śląskie.

Przy wjazdach do Jaworzna porozwieszane są tablice informacyjne z napisem „wioska indiańska”. Strzałki wskazują kierunek, który przebiega prosto, główną drogą. Jedyny skręt z drogi głównej, prowadzący bezpśrednio do wioski oznaczony jest wyraźnym znakiem ze strzałką.

Koszt uczestnictwa

35 zł / osoba

Opiekunowie – wstęp wolny (do 10 osób)

Godziny wejść

08:30 - 10:30

11:30 - 13:30

14:00 - 16:00

PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE!

Ze względu na kolejne grupy program musimy zakończyć punktualnie. Spóźnienie spowoduje skrócenie programu!

Rezerwacje

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie. O rezerwacji wybranych terminów decyduje kolejność zgłoszeń.

+48 606 400 255